Spojte se s námi

Připravte se na zimu, pořiďte si krbová kamna

Ostatní

Připravte se na zimu, pořiďte si krbová kamna

Připravte se na zimu, pořiďte si krbová kamna

Zimní sezona už je za dveřmi a máme tedy nejvyšší čas popřemýšlet o pořízení krbových kamen, která by nám chladné zimní dny co nejvíce zpříjemnila. Pohled do plápolajícího ohně navíc působí velmi romanticky a navozuje tak skvělou domácí atmosféru.

kamna foto
Ilustrační fotografie: globaltherm.cz

Proč bychom si měli krbová kamna pořídit

Spousta majitelů krbových kamen si je zakoupila jako vhodnou interiérovou dekoraci, která je navíc velmi praktická a kromě toho, že například v obývacím pokoji skvěle vypadá, může jej i velmi snadno vytopit. To je druhý důvod, proč si krbová kamna lidé pořizují. Jedná se o snadný a poměrně levný způsob vytápění nejen jedné místnosti, ve které se krb nachází, ale i zbylého interiéru. Krbová kamna totiž mohou být napojena na teplovzdušné rozvody a své teplo tak rozvádět po celém domě.

Vybíráme krbová kamna

Jednou z možných alternativ při výběru krbových kamen jsou kamna litinová, od kterých můžeme očekávat starobylý vzhled. Jste-li naopak milovníky klasiky, pak se patrně raději přikloníte k variantě kamen kachlových, která mohou být svým obložením zcela přizpůsobená vašemu interiéru, čímž do něj skutečně skvěle zapadnou. Rozhodnout se také musíte mezi kamny klasickými a rohovými. Obě varianty můžete následně doplnit elegantním stojanem na dřevo nebo brikety. Odměnou vám bude nejen skvělá atmosféra, ale také příjemné teplo.

 

Číst více
Mohlo by vás zajímat...

Více v Ostatní

Trendy

Reklamy MVP Ad
Rucni-naradi.cz
Aku šroubovák je ideálním nářadím do dílny i domácnosti. Vybírejte na rucni-naradi.cz

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Komerční sdělení

Nabídka práce v úklidu Praha

Autor 16.7.2015

Komerční sdělení

Jaké dárky vybrat pro přátele ke svatbě?

Autor 25.6.2015
Nahoru